کسب و کار رستوران و کافت رو با انسجام فضا ارتقا بده !

برندسازی موفق رستوران می‌تواند غذاخوری شما را متمایز کند و فضایی به یاد ماندنی به آن بدهد که مهمانان می‌خواهند بارها و بارها آن را تجربه کنند.

چه، تازه رستورانی راه اندازی کردی و چه در حال تغییر نام تجاری و ظاهر کسب و کارت هستی ،حداقل راهنمای ما رو برای کسب اطلاعات اصولی و درک اصول اولیه برندسازی رستوران یا کافه خودت مطالعه کن.

برندسازی رستوران با شخصیت  رستوران شما ارتباط برقرار می کند. یک برند رستوران ارزش ها و ماموریت غذاخوری شما را بیان می کند و بر مفهوم و محیط شما تأثیر می گذارد. یک برند خوش فکر، ارتباط عاطفی با مهمانان ایجاد می کند. نام تجاری شما باید با ورود به رستوران شما قابل لمس باشد و در طول سبک خدمات، نوع غذا و تلاش های بازاریابی شما منسجم بماند.

برندسازی رستوران با کیفیت نه تنها وفاداری را افزایش می دهد، بلکه مهمانان جدید را نیز جذب می‌کند.

 

مشتری در نتیجه برندسازی موثر در کسب و کار کافه و رستوران، به شما وفادار می‌‌ماند همچنین با شخصیت ظاهری و هویت رستوران شما ارتباط برقرار می‌کند. ذهن او با دیدن ست یکدست رنگ و طرح‌ها روی دیوار، لیوان، حتی کاغذ دور همبرگر، دچار تاثیر می‌شود. راحت تر بگم ; این فضا یک نقطه آبی هیجان‌انگیز وارد ذهن مشتری می‌کنه. این نقطه فقط از راه جذابیت ظاهری، مغازه شما وارد ذهن مشتری میشه.
و مطمئن باش با حفظ کیفیت و کمیت محصولاتت اگر باز مسیر مشتری به طرف مارکت شما خورد قطعا اون نقطه آبی در تلاقی با خاطرات فرد، دوباره فعال خواهد شد. (وفـاداری)

ما دقیقا چیکار می‌کنیم ؟

کاره ما این هست که با استفاده از طراحی گرافیک در تمام المان‌های مغازه و کسب و کار رستوران و کافه شما، بتونیم این دید مثبت و هیجان انگیز رو در فکر مشتریان شما ایجاد کنیم. ! ولی خب این کار رو درباره مغازه و بیزنس شما چطوری باید انجام داد ؟ نمیشه برای هر کسب و کار از یه روش ثابت اسفاده کرد ادامه مطلب رو حتما بخون.

طراحی کاغد همبرگر
طراحی بسته بندی ساندویچ

حالا برای اینکه ببینیم چه ترکیبی به دردتون می‌خوره باید به این اصل برندینگ توجه کنید که بیشتر مشتریاتون از چه سن و سلیقه‌هایی هستن، کافه هایی که پاتوق جوونای مافیا بازه می‌تونه دکور و ظاهرش رو با این نوع هیجان ترکیب کنه. کافه‌هایی که پاتوق زوج هاست می‌تونه با دکور و ست محصولات جذاب حس آرامش رو به مشتریاش القا کنه.

البته اصول دیگه‌ای هم هست که کار ماست ! ما در طراحی ست تبلیغاتی شما، به رنج و سلیقه مشتریاتون، روانشانسی رنگ‌ها و … توجه می‌کنیم. اگر لوگوی رستوران‌های بزرگ مثل KFC یا مک دونالد رو دیده باشید. از رنگ‌های نارنجی و قرمز درون استفاده شده. چون این رنگ ‌ها از لحاظ روانشناسی احساس گشنگی رو به فرد القا می‌کنه. یا مثلا رنگ‌های آبی روشن و فیروزه‌ای احساس آرامش، رنگ قرمز تیره در ترکیب با سیاه و سفید احساس هیجان مشتریانتون رو مضاعف می‌کنه.

اینجا چند نمونه‌کار طراحی ست اداری رو براتون قرار دادم که توسط تیم ما طراحی شده.

قیمت خدمات طراحی گرافیک

درباره قیمت باید بگم که اول باید مشخص بشه به چه المان هایی نیاز دارید. ست کاور محصولات، منو رستوران یا کافه، کارت ویزیت، روپوش کارکنان، ست اداری، پوستر و بنرهای تبلیغاتی از خدماتی هستند که ما ارائه میدیم. پس خوشحال می‌شیم با ما تماس بگیرید. در ضمن باید به این نکته اشاره کنم که الان هر چیزی رو با هر طرحی میشه ساخت. پس اگر ایده ای دارید خوشحال میشیم دربارش صحبت کنیم !