6664 310 0938

طراحی گرافیک (Front-End) به چه معناست ؟

طراحی Front-End  تمامی طرح ها و جزئیات بصری است که شما با چشم آن را مشاهده می‌کنید، شامل تمامی المان‌های وب، لوگو، بنرهای تبلیغاتی، تمپلیت‌های سایت، ایمیل،  و … است.

آی گرافیکس چه زمینه‌هایی را پوشش می‌دهد ؟

تقریبا تمامی حوزه‌های گرافیک در زمینه وب بصورت حرفه‌ای تحت پوشش آی گرافیکس قرار می‌گیرد.

 • طراحی قالب و تمپلیت سایت
 • طراحی لوگو و موکاپ 3D
 • طراحی تمپلیت صفحات لندینگ و تبلیغاتی
 • طراحی بنر گیف تبلیغاتی
 • طراحی بروشور و کاتالوگ
 • طراحی کارت ویزیت و ست اداری
 • طراحی قالب و تمپلیت ایمیل
 • طراحی قالب و طرح های گرافیکی Social Media شامل :
  طراحی استوری و پست اینستاگرام
  قالب های مورد نیاز برای تبلیغات در اینستاگرام و فیس بوک

از حوزه‌های تخصصی آی گرافیکس هستند 

طراحی قالب سایت
Wmak 3d Logo Mockup
درباره روش طراحی لوگو در آی‌گرافیکس بیشتر بدانید ...

طراحی لوگو در آی‌گرافیکس بصورت کاملا اختصاصی انجام می‌شود، در شروع ساعت ها ایده‌پردازی را چاشنی آزمون و خطا می‌کنیم تا اظهارات شما درباره نام، هدف و ارزش‌های شرکت یا بیزنس خود را در قالب یک طرح گرافیکی زیبا و منسجم روی کاغذ اجرا کنیم، در مرحله بعد اصلاحات کوچک را انجام داده و طرح نهایی با توجه به نظر گرافیستان خبره با نرم افزارهای Adobe Photoshop یا Adobe illustrator بصورت دیجیتال پیاده سازی خواهد شد.
در مراحل بعد موک آپ های متفاوتی در قالب معمولی یا 3D طراحی خواهد شد که می‌توانید آن‌هارا در مکان های مختلف بکار ببرید (پروفایل، وبسایت، بوردهای تبلیغاتی و …)

 1. ایده پردازی
 2. پیاده سازی روی کاغذ
 3. انجام اصلاحات و نهایی سازی
 4. طراحی بصورت دیجیتال
 5. طراحی موک آپ در قالب های گوناگون برای استفاده راحت مشتری
نمونه طراحی قالب سایت
طراحی قالب سایت، اپلیکیشن، قالب ایمیل و ...
طراحی قالب و تمپلیت برای هر سیستمی (وردپرس ، اپلیکیشن، سایت اختصاصی، قالب ایمیل و …) بصورت حرفه‌ای در آی گرافیکس صورت می‌گیرد یکی از مزیت‌های طراحی چنین پروژه هایی توسط تیم های حرفه ای حفظ Ui و Ux (رابط کاربری و تجربه کاربری) در بالاترین سطح ممکن بدلیل وجود تجربه بالا است. همچنین یکپارچه و هماهنگ بودن اجزای سایت شما را در بر دارد در نتیجه یک نمای حرفه‌ای را به کاربر ارائه خواهید داد.
در سبک جدید طراحی معمولا سادگی مهم ترین عامل در پروژه است، و اجزا بر همین پایه طراحی می‌شود. سادگی تجربه کاربری آسان و حس خوبی به کاربران القا می‌کند ولی سبک ها و مثال های نقضی نیز وجود دارد اگر به صفحه اول سایت آی‌گرافیکس دقت کنید طرح‌های گرافیکی و اجزای پیچیده ای را مشاهده خواهید کرد که گونه دیگری از سبک طراحی را نشان می‌دهد.
معمولا در طراحی قالب و تمپلیت از حداکثر چند رنگ ثابت برای حفظ یکپارچگی سایت استفاده می‌شود بصورت مثال شما در اجزای آی گرافیکس بیش از 5 رنگ ثابت را مشاهده نخواهید کرد.