توانایی آی‌گرافیکس در طراحی اپلیکیشن

دیجی بند گروهی جوان و خلاق شامل افرادی حرفه ای در زمینه‌های طراحی گرافیک، توسعه فریم‌ورک , امنیت و هوش مصنوعی قادر هستیم با ترکیب این توانایی‌ها و روش‌های روز تمامی نیازهای مشتریان برای طراحی اپلیکیشن را در حرفه‌ای‌ترین حالت ممکن پوشش دهیم.
حتی
درصورت داشتن وب‌سایت، این توانایی را داریم که با استفاده از ترندها و روش های موجود، دربازه زمانی باورنکردنی، سایت شما را در قالب وب ‌اپلیکیشن، بهینه سازی و بصورت اپلیکیشن برای هر 4 سیستم عامل زیر ایجاد کنیم.
طراحی اپلیکیشن برای تمامی سیستم‌عامل های موجود (IOS , MacOS , Android Windows و … ) بصورت کاملاً اختصاصی قابل اجرا است.

طراحی اپلیکیشن موبایل

واقعا نیاز به اپلیکیشن دارید ؟

امروزه طبق تحلیل‌ها آمار ورود به صفحات وب 60 درصد از طریق موبایل و دیوایس هایی غیر از دسکتاپ صورت می‌گیرد، این آمار نشان‌دهنده‌ی استفاده بالای کاربران از گوشی‌های موبایل و تبلت ها است. طبق پیش‌بینی ها این آمار در سال 2022 به بیش از 65% خواهد رسید.
اگر صاحب فروشگاه اینترنتی، کسب و کارهای فیزیکی، کتابخانه‌های آنلاین، سرویس‌های موسیقی، پرداخت و ارگان‌های خدماتی و … باشید قطعاً استفاده از اپلیکیشن موبایل یکی از ضرورت‌ها برای بیزنس شماست.

مزایای استفاده از اپلیکیشن :

 • دسترسی آسان و راحت به خدمات شما.
 • گسترش و ارتقا برند شما.
 • کاهش هزینه‌های تبلیغات (عدم نیاز به سایت، سئو، مارکتینگ و …).
 • ارسال نوتیفیکیشن دلخواه و حذف هزینه‌های سرویس پیام کوتاه.
 • ارائه خدمات آفلاین به مشتریان.

مراحل طراحی اپلیکیشن در آی‌گرافیکس

روش‌ها و فریم‌ورک های زیادی در زمینه طراحی اپلیکیشن وجود دارد، طبق تجربه چندین ساله، ما بهترین روش برای طراحی اختصاصی اپلیکیشن موبایل را طبق مراحل زیر دسته بندی و اجرا می‌کنیم :

 1. مشورت با مشتری، شناخت نیاز و جامعه هدف.
 2. مدل سازی اولیه و انتخاب فریم‌ورک ساخت اپلیکیشن.
 3. طراحی و پیاده‌سازی مکانیزم‌ها و کتابخانه‌ها.
 4.  طراحی گرافیکی صفحات Ui.
 5. کدنویسی Back-End و Debugging.
 6.  بازنگری، اعمال اصلاحات نهایی و اتصال به سرور.

در صورت وجود بودجه و منابع کافی امکان پیاده‌سازی هوش مصنوعی وجود دارد و می‌تواند در تسریع مکانیزم‌ها بسیار مفید واقع شود.