سئو و بهینه‌سازی یکی از مهم‌ و پایه ای‌ترین اصول هر کسب و کاری است، سئو باعث دیده شدن کسب و کار شما در فضای وب و در نهایت باعث افزایش فروش می‌شود
برای دیده شدن در فضای مجازی باید تبلیغات و بهینه‌سازی وبسایت خود را در اولویت قرار دهید

از تاجر موفقی پرسیدند
اگر تمام دارایی تو 100 سکه بود چگونه دوباره تجارت را شروع می‌کردی ؟ پاسخ‌داد 99 سکه را هزینه تبلیغات و 1 سکه را صرف تجارت می‌کردم

تبلیغات می‌تواند هر ذهنیتی که مدنظر شما است را به مشتری‌تان القا کند، حتی اگر محصول شما فارق از آن ویژگی‌ها باشد، چه بسا امروزه کالاهایی با کیفیت بالا به دلیل عدم برنامه ریزی در مارکت هدف و تبلیغات غیرمفید در بازار عرضه شکست خورده‌ و کالاهایی با کیفیت پائین‌تر بدلیل داشتن تبلیغات هدفمند فروش خوبی را تجربه کرده‌اند.

چارت سئو سایت

صفحه اول !؟

تولید محتوا در سئو پادشاه است برای دیده شدن در گوگل باید مطالب کاربردی با عناوین جذاب بنویسید که کاربر را تشویق به کلیک کند. یک سئو موفق مجموعه ای از کارهاست

  • تولید محتوا سئو شده
  • فعالیت در فضای مجازی (اینستاگرام، یوتیوب)
  • بهینه سازی و دسته بندی مطالب
  • استفاده از بک لینک
  • بهینه سازی ساختار وبسایت
  •  تبلیغات هدفمند

اگر تمام کارهای بالا را انجام دهید بازه سه تا چهارماهه تا صفحه اول گوگل خواهید داشت !!!

اَمـّــا

به تنهایی نمی‌توان تمام این کارها را انجام داد به علاوه داشتن تخصص و تجربه در این مسیر کمک فراوانی به کیفیت سئو خواهد داشت. در صورت هایی سئو غلط حتی می‌تواند رتبه شما در گوگل را کاهش یا حتی باعث پنالتی شدن سایت شما شود.

در نتیجه به شما توصیه می‌کنیم از چند تیم استفاده کنید، اینستاگرام و سوشیال مدیا خودتان را آپدیت نگه دارید، مقالات جذاب بنویسید و ساختار سایت خودتان را در آنالیزور های موجود مورد بررسی و تغییر قرار دهید.

تیم سئو آی‌گرافیکس با تجربه خود  شما را راهنمایی خواهد کرد.

انواع پلن‌های تولید محتوا، سئو و تبلیغات

با توجه به بودجه موردنظر شما، پلن‌های متفاوتی برای رونق بیزنس شما در نظرگرفته شده، به شما پیشنهاد می‌کنیم برای دریافت مشاوره در مورد کسب و کارتان با ما در تماس باشید.

تولید محتوا بصورت (مقاله، پست، استوری اینستاگرام، تیزر تبلیغاتی و ویدئویی و …) می‌باشد، همچنین در بازه زمانی 3 الی 5 ماهه صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی مدنظر شمارا تضمین خواهیم کرد، این امر باید ترکیب (بهینه‌سازی وبسایت ، بک لینک، تولید محتوا، لینک سازی خارجی، بهینه‌سازی ساختار وبسایت و فعالیت در سوشیال مدیا باشد).

ریپورتاژ آگهی ، تبلیغات موثر برای جذب بالاترین بازدید و کلیک و … همه را از ما بخواهید.