ترند‌های کارت بیزینس ۲۰۲۱

دسترسی سریع به موضوعات

برای موفقیت در یک بیزینس، باید به صورت مداوم آن را با استفاده از روش‌های گوناگون با شرایط مختلف تطابق و تکامل دهید تا موجبات رشد و شکوفایی آن فراهم شود. با طراحی کارت ویزیت مناسب می‌توانید شخصیت، قابلیت اعتماد و حرفه‌ای بودن بیزینس خود را به مشتریان جدید ارائه دهید. بنابراین اگر فردی هستید که از ابتدای بیزینس خود از کارت بیزینسی یکسانی استفاده کرده‌اید، اکنون زمان آن فرا رسیده که ظاهری جدید به آن بدهید. در این مطلب قصد داریم به معرفی ترند‌های کارت بیزینسی سال ۲۰۲۱ بپردازیم.

روش طراحی حرفه‌ ای کارت ویزیت در شش مرحله

برترین ترند‌های کارت بیزینسی سال 2021 :

  • کارت بیزینسی شفاف
  • گرادینت‌های رنگارنگ در پس‌زمینه‌های تیره
  •  استفاده از کدهای QR
  • استفاده از فونت‌های بزرگ برای تاثیرگذاری بیشتر
  • استفاده از برش‌های زیبا
  •  استفاده از ترازبندی‌های (Alignment) غیر‌معمول
  •  چاپ کارت بیزینسی در رنگ‌های متعدد
  •  استفاده از طرح‌های هندسی

کارت بیزینسی شفاف

می‌توان گفت این طرح در میان برترین ترند‌های کارت بیزینسی، چشمگیر‌ترین ایده را دارد و حس پیشرفته بودن را به خوبی منتقل می‌کند. در ادامه نمونه‌هایی از این کارت‌های بیزینسی را مشاهده می‌کنید.

کارت ویزیت شفاف

کارت ویزیت شفاف

نکته‌ی مشترک این کارت‌ها، داشتن بخش‌های مات شامل نوشته‌ها و طرح‌های گرافیکی است. میزان این مات بودن در قسمت‌های مختلف کارت ممکن است متفاوت باشد. از این ایده می‌توان برای ایجاد یک پس‌زمینه‌ی ‌جذاب برای نوشتن نام شرکت استفاده کرد.

گرادینت‌های رنگارنگ در پس‌زمینه‌های تیره

یکی دیگر از برجسته‌ترین ترند‌های کارت بیزینسی در سال ۲۰۲۱، کارت‌هایی با رنگ تیره و حاوی گرادینت‌های رنگارنگ است. نمونه‌هایی از این ترند را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

گرادینت

گرادینت روشن

استفاده از کد‌های QR

کد‌های QR چیز جدیدی نیستند، اما استفاده از آن‌ها یکی از ترند‌های جدید در کارت‌های بیزینسی است که در سال ۲۰۲۱ شاهد تعداد زیادی از آن‌ها هستیم. کد QR، دسترسی به وبسایت بیزینس یا پورتفولیوی شخصی را بسیار آسان می‌کند. استفاده از این کد‌ها شاید ویژگی کوچکی به نظر برسد اما در واقع بسیار قدرتمند هستند چرا که باعث برقراری یک اتصال دیجیتالی آسان و سریع می‌شوند. نمونه‌هایی از کارت‌های بیزینسی که از این ویژگی استفاده کرده‌اند را در ادامه می‌بینید.

کد qr در کارت ویزیت

کد QR

استفاده از فونت‌های بزرگ برای تاثیر‌گذاری بیشتر

ترند برجسته‌ی دیگر امسال برای کارت‌های بیزینسی، استفاده از فونت‌های بزرگ برای متون است. در واقع در این نوع طراحی‌ها، متون، کل دیزاین محسوب می‌شوند. متن در کل کارت گنجانده می‌شود و فضای کمی، خالی یا سفید باقی می‌ماند. این سادگی طرح، تاثیر ماندگاری در ذهن‌ها خواهد داشت.

فونت در کارت ویزیت

استفاده از برش‌های زیبا

یکی از چشم‌نواز‌ترین‌های ترند‌های سال ۲۰۲۱، برش‌های ابتکاری و نمادین در کارت‌های بیزینسی است. این برش‌ها علاوه بر زیبا‌سازی، می‌توانند برای اتصال به جا‌کلیدی یا بند مورد استفاده قرار گرفته و همینطور کاربرد یک لایه‌ی محافظ برای کارت داشته باشند.

برش کارت ویزیت

استفاده از تراز‌بندی غیر‌معمول

در این ترند، می‌توان مواردی از جمله نوشتن از راست به چپ را کنار گذاشته و به گوشه و کنار‌های مختلف کارت برای نوشتن و طراحی فکر کنید اما ویژگی خوانا بودن طرح را حتما در نظر داشته باشید. به نمونه‌های این ترند در تصاویر زیر دقت کنید.

ترازبندی کارت ویزیت

چاپ کارت بیزینسی در رنگ‌های متعدد

در این ترند، کارت بیزینسی با یک طرح یکسان در رنگ‌های مختلفی چاپ می‌شود. نمونه‌هایی از این ترند جذا ب را در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید.

رنگ بندی کارت ویزیت

استفاده از طرح‌های هندسی

در سال ۲۰۲۱، از طرح‌های هندسی به طور عمده‌ای نه تنها در کارت‌های بیزینسی بلکه بر روی جلد کتاب‌ها، بسته‌بندی محصول، لوگو‌ها و موارد دیگر استفاده خواهد شد. این ترند با استفاده از الگو‌های پیچیده و تکراری، باعث خلق طرح‌های جذابی می‌شود.

برای بیزینس جدید یا برای بیزینسی که سال‌هاست در حال تلاش برای آن هستید، کارت‌های بیزینسی روش فوق‌العاده‌ای برای معرفی برندتان به همگان محسوب می‌شوند. بنابراین توصیه می‌کنیم با بهره‌گیری از ترند‌های کارت بیزینسی سال ۲۰۲۱ که معرفی شد، بیزینس خود را به مردم معرفی کنید.

نظر شما چیه ؟

Your email address will not be published.Required fields are marked *